HIKARI Discus Bio-Gold

(80 g)

Špičkové krmivo pro terčovce, které podporuje jejich vybarvování, chov a rozmnožování, vyvinuté speciálně tak, aby odpovídalo specifickým potravním nárokům terčovců.

krabice Skladem u dodavatele (0 ks)
Kdy bude zboží u Vás? otaznik
Osobní odběr 25.1.2021 *
Rozvoz do 20 km 28.1.2021 *
PPL (pouze ČR) 23.1.2021 *
Česká pošta - Balík Do ruky 26.1.2021 *
Uloženka ČR 27.1.2021 *
PPL Export Slovensko do 5 Kg 28.1.2021 *
Uloženka SK 28.1.2021 *
* Pokud zboží objednáte dnes do 15:00
Výrobce: HIKARI
Kód zboží: HIK001

Krmivo HIKARI podporuje vybarvování, chov a rozmnožování terčovců. Vyvinuto speciálně tak, aby odpovídalo jejich specifickým potravním nárokům. 

Přírodní přísady krmiva s obsahem karotenoidů, podporující zbarvení a výsledkem jsou výrazné a přirozené barvy v poměrně krátké době krmení tímto krmivem.

Krmivo s vysokým obsahem proteinů je pórovité a proto ve styku s vodou okamžitě změkne do houbovité konzistence. Je snadno stravitelné, nedrobí se a nerozpadá ani během neobvyklé stravovací procedury vašich ryb, které opakovaně berou kousek potravy do tlamy a opět jej vyvrhnou.

Krmivo napomáhá zmenšit problémy spojené s kvalitou vody a zakalením, které jsou obvyklé při použití jiných druhů krmiv.

          

 

Potrava se vyrábí z vyvážené směsi proteinů, nezbytných aminokyselin, potřebných vitamínů a vybraných minerálních látek. Bohatý obsah stabilizovaného vitamínu C v tomto krmivu podporuje odolnost ryb vůči stresu a jejich imunitu k nakažlivým chorobám. Chcete-li mít bezkonkurenčně zdravé ryby a dosahovat jejich rychlého růstu, podávejte krmivo Hikari Tropical Diskus. 

Firma Kamihata Fish Industries, výrobce krmiv Hikari se již jedenáct desetiletí zabývá chovem okrasných ryb a nabízí nejkvalitnější a nejvybranější krmiva, která jsou v současné době špičkou na světovém trhu. Dosažení takového postavení je podloženo mnoha průzkumnými expedicemi a studiem výživy ryb v jejich biotopní oblasti. Získané poznatky jsou zkoumány týmem vědců z vývojích laboratoří Hikari. Firma se opírá o přímé zkušenosti se šlechtěním a chovem ryb, poznatky, které tímto získává umožňuje stále zlepšovat a zdokonalovat krmiva. V jejich výrobě jsou používány ty nejmodernější technologie. 

Pro zajímavost: Značka Hikari je takovou špičkou v oboru, že jí NASA vyzvala k vývoji speciálního krmiva určeného pro experimenty s rybami chovanými v raketoplánu na oběžné dráze Země.

UložitUložit