home Speciální nabídka home Doprava a platba

 

Doprava


Osobní odběr

Osobní odběr je možný po telefonické dohodě na provozovně firmy. Adresu a otevírací dobu provozovny najdete v kontaktech.
​Na pobočce není možné platit platební kartou, jen v hotovosti!

 

PPL Balík

Do 24 hodin od odeslání Vám po celé ČR doručíme objednávku přes PPL. Dopravné pro objednávky do ceny 1 900 Kč činí 95 Kč (+35 Kč v případě dobírky), pro objednávky nad 1 900 Kč je doprava ZDARMA! V den doručení Vás kurýr kontaktuje a upřesní čas doručení. U služby PPL je v krajských městech a v Praze možné i večerní doručování od 17:00 do 21:00 hod. Řidiči PPL jsou vybaveni platebními terminály, pro případ, že u sebe nemáte potřebnou hotovost, nebo požadujete platbu kartou. 
!PPL doručuje i v sobotu, proto budou páteční balíky doručovány v tento den (pokud se předání neuskuteční, budou doručovány v pondělí). Pokud si nepřejete doručování v sobotu, prosíme o info v objednávce (nepřijdete tak o dva možné pokusy doručení balíku)!

 

 

Záslání na Slovensko není možné

 

Platba


Bankovním převodem

Jakmile odešlete objednávku, obdržíte e-mailem fakturu, obsahující veškeré potřebné informace pro provedení platby.  Jakmile nám budou Vámi zaslané peníze připsány na účet zboží ihned odešleme. O průběhu budete informování e-mailem.

 

Hotově

(osobní odběr na provozovně)

Vyčkejte prosím na e-mailové či SMS oznámení, že je zboží pro Vás připraveno k odběru. 
(Není možné platit platební kartou na pobočce).

UložitUložit