Sera med Professional Nematol 10 ml

(proti vnitřním červům)

Léčivý přípravek pro okrasné rybky proti parazitujícím hlístům (nematoden) jako jsou vlasovec střevní (Camallanus), nitkový červ, hlístice (Capillaria) a roupy u diskusů (Oxyuris) u sladkovodních a mořských ryb.

krabice Prodej ukončen (0 ks)
Kdy bude zboží u Vás? otaznik

Přiložené soubory
Výrobce: Sera
Kód zboží: SER007

Léčivý přípravek pro okrasné rybky proti parazitujícím hlístům (nematoden) jako jsou vlasovec střevní (Camallanus), nitkový červ, hlístice (Capillaria) a roupy u diskusů (Oxyuris) u sladkovodních a mořských ryb. Souběžně potírá i malé cyklopy, které Camallanus a další hlísti vužívají jako mezihostitele. Základem přípravku je patentovaný komplex rozpouštědla emamectin, je vysoce účinný a jednoduše použitelný. Návod použití je zapotřebí naprosto dodržet!

Balení 10 ml vystačí pro 400 litrů
Balení 50 ml vystačí pro 2000 litrů (528 US gal.)


Návod k použití: Před použitím zatřepat!
Dávkování: přidat 1 ml přípravku na každých 40 litrů akvarijní vody. Připravek rozdělit pomocí dávkovacího pohárku po hladině a potom pomocí lžíce nebo nějaké tyčky zamíchat do vody v akváriu.

Během léčby je nutné vypnout UV-lampy, vyjmout biologické filtry a nefiltrovat přes aktivní uhlí. Je nutné zajistit dobré provzdušnění akvária. Po dvou dnech (nebo při zakalení již během léčby) je nutné provést výměnu minimálně 80% vody. Larvy, které se později vylíhly z vajícek, lze zachytit druhou dávkou po třech týdnech. Sumečci a mřenky mohou reagovat citlivě. Nematol není bezobratlými živočichy dobře snášen!

Sladovat pod zámkem a chránit před dětmi a domácími zvířaty.
Přípravek se nesmí dostat do kontaktu s kůží ani s očima.
Sladovat v temnu při pokojové teplotě (15-20 °C)
Nepoužívejte u zvířat urených ke konzumaci.
Nepoužívat po uplynutí lhůty trvanlivosti!
Nepoužívat v kombinaci s léčivy!

  • Obsah balení: