Sera San 100 ml

(barvy zvýrazňující prémiové vločky )

Sera san je prémiové vločkové krmivo, které obsahuje rybí a obilnou moučku, mořské řasy a řasu spirulinu. Dobře vyvážená skladba s vysokým obsahem bílkovin a vitamínů vede k dokonalému růstu.

krabice Skladem u dodavatele (2 ks)
Kdy bude zboží u Vás? otaznik
Osobní odběr 5.3.2021
Rozvoz do 20 km 10.3.2021
PPL (pouze ČR) 4.3.2021
Česká pošta - Balík Do ruky 8.3.2021
PPL Export Slovensko do 7 Kg 5.3.2021
+
-
72,00 Kč
Výrobce: Sera
Kód zboží: SER090

Sera san je prémiové vločkové krmivo, které díky vyváženému obsahu bílkovin usnadňuje rychlý a zdravý růst. Celkové složení z více než 40 surovin pokryje denní potřebu výživy v typickém společenském akváriu. Přirozené vybarvení ryb je obzvlášť zvýrazněno pomocí vysokého obsahu spiruliny a přírodních karoteinů. Sera san zlepšuje chovatelské výsledky a je dobře přijímán i vybíravými rybkami.

Obsahuje řasu Spirulina

Více info v kartě "Vlastnosti"

Balení 250 ml (60 g)
Balení 10 000 ml (10 litrů / 2 kg)


Kompletní krmivo pro akvarijn ryby - návod k použití:

- Krmnte několikrát denně v malých dávkách jen tolik, kolik ryby během měkolika minut spotřebují.

Při neporušeném obalu a správném skladování v suchu a temnu výrobce zaručuje plnohodnotnou kvalitu krmiva nejméně po dobu: viz. datum trvanlivosti.

Výrobní šarže: viz razítko.
Sladovat v chladu a temnu!

 • Dezinfekční látky:

  Složení:
  rybí moučka, pšeničná mouka, pivní kvasnice, spirulina, pšeničný lepek, rybí tuk, olej z tresčích jater, moučka z gamarusu (blešivce), moučka z mušlí, kopřivy, byliny, vojtěška, česnek, mořské řasy, paprika, špenát, petržel, karoten...

  Deklarované jakostní znaky:
  bílkoviny 48,6%
  tuky 8,3%
  vláknina 2,9%
  vlhkost 5,2%
  popílek 11,9%

  Přídavné látky:
  vitamíny a provitamíny
  barviva (sváleno EU)

  Imunitní systém ochrany ryb

  VIP koncept– lepší přirozená ochrana pro vaše fantastické ryby 
  Imunitní systém ryb lze posílit např. přidáním betaglucanu (výtažek z kvasnic) – náchylnost ryb vůči nemocem se takto sníží, ryby žijí zdravěji a zvyšuje se délka žití. Vybarvení ryb se zvýší přidáním určitých rostlin jejichž sekundární látky působí positivně i na celou výměnu látkovou ryb. Známé dlouhé řetězce nenasycených mastných kyselin Omega-3- a 6 působí positivně především na buněčné membrány buněk nervů, srdce a oběhového systému. Jako základní mastné kyseliny musí být přijímány v rostlinné a živočišné výživě a jsou obsaženy v krmivech sera.
  Pomocí vitamínů, které slouží jako katalysátory při látkové výměně ryb, a které speciálně mícháme, dosáneme lepších výsledků než s hotovými preparáty, které používají ostatní výrobci.

 • Datum spotřeby: Uvedeno na obale rok(y)