Sera Vipan 100 ml

Sera Vipan  je spolehlivé základní krmivo pro všechny okrasné ryby.

krabice Skladem v Olomouci (3 ks)
Kdy bude zboží u Vás? otaznik
Osobní odběr Zítra
Rozvoz do 20 km 3.3.2021
PPL (pouze ČR) 27.2.2021
Česká pošta - Balík Do ruky 1.3.2021
PPL Export Slovensko do 5 Kg 3.3.2021
+
-
65,00 Kč
Výrobce: Sera
Kód zboží: SER046

Sera Vipan je spolehlivé základní krmivo pro všechny okrasné ryby. Díky šetrnému zpracování zůstanou cenné látky BIO-VIP receptury a použité suroviny zůstanou zachovány(omega-mastné kyseliny, betaglukany, astaxantin, esenciální aminokyseliny, vitamíny, minerály, stopové prvky, sekundární rostlinné látky a další). Potřeby Vašich ryb budou optimálně a přirozeně splněny. Výsledkem jsou nádherné barvy, zdravý růst, silný imunitní systém a vitalita. Vločky zůstávají na hladině dlouho stabilní. velmi dobře stravitelné krmivo je zcela přijímáno a zhodnoceno, takže voda není zbytečně zatěžována výkaly ryb.

Obsahuje řasu Spirulina

Více info v kartě "Vlastnosti"

Balení 12 g
Balení 100 ml (22 g)
Balení 250 ml (60 g)


Kompletní krmivo pro akvarijn ryby - návod k použití:

- Krmnte několikrát denně v malých dávkách jen tolik, kolik ryby během měkolika minut spotřebují.

Při neporušeném obalu a správném skladování v suchu a temnu výrobce zaručuje plnohodnotnou kvalitu krmiva nejméně po dobu: viz. datum trvanlivosti.
Výrobní šarže: viz razítko.
Sladovat v chladu a temnu!

 • Dezinfekční látky:

  Složení:
  rybí moučka, pšeničná mouka, pivní kvasnice, spirulina, pšeničný lepek, rybí tuk, olej z tresčích jater, moučka z gamarusu (blešivce), moučka z mušlí, kopřivy, byliny, vojtěška, česnek, mořské řasy, paprika, špenát, petržel, karoten...

  Deklarované jakostní znaky:
  bílkoviny 48,6%
  tuky 8,3%
  vláknina 2,9%
  vlhkost 5,2%
  popílek 11,9%

  Přídavné látky:
  vitamíny a provitamíny
  barviva (sváleno EU)

  VELKÉ VLOČKY

  Imunitní systém ochrany ryb

  VIP koncept– lepší přirozená ochrana pro vaše fantastické ryby 
  Imunitní systém ryb lze posílit např. přidáním betaglucanu (výtažek z kvasnic) – náchylnost ryb vůči nemocem se takto sníží, ryby žijí zdravěji a zvyšuje se délka žití. Vybarvení ryb se zvýší přidáním určitých rostlin jejichž sekundární látky působí positivně i na celou výměnu látkovou ryb. Známé dlouhé řetězce nenasycených mastných kyselin Omega-3- a 6 působí positivně především na buněčné membrány buněk nervů, srdce a oběhového systému. Jako základní mastné kyseliny musí být přijímány v rostlinné a živočišné výživě a jsou obsaženy v krmivech sera.
  Pomocí vitamínů, které slouží jako katalysátory při látkové výměně ryb, a které speciálně mícháme, dosáneme lepších výsledků než s hotovými preparáty, které používají ostatní výrobci.

 • Datum spotřeby: Uvedeno na obale rok(y)