home Léčiva pro terčovce home Doprava a platba

 

Doprava


Osobní odběr

Osobní odběr je možný po telefonické dohodě na provozovně firmy v Olomouci, Šlechtitelů 700/12a (Areál firmy PKI Teplotechna). Možnost si prohlédnout objednané zboží a po dohodě možná i technická konzultace. Adresu a otevírací dobu provozovny najdete v kontaktech.
​Na pobočce není možné platit platební kartou, jen v hotovosti!

 

Rozvoz po Olomouci, Prostějově a okolí

Rozvoz zboží po Olomouci, Prostějově a okolí provádíme 1x týdně, zpravidla ve středu, v podvečerních hodinách, ale je možné dohodnout i jiný čas.
Cena této služby je 75,- Kč za jedno dodací místo. Rozvoz se týká kromě obou měst POUZE následujících obcí:

Olomouc, Prostějov, Hněvotín, Lutín, Slatinice, Třebčín, Lípy, Kaple, Čelechovice, Smržice, Mostkovice, Kostelec na Hané, Olšany u Prostějova.

 

PPL Balík

Do 24 hodin od odeslání Vám po celé ČR doručíme objednávku přes PPL. Dopravné pro objednávky do ceny 1 900 Kč činí 95 Kč (+35 Kč v případě dobírky), pro objednávky nad 1 900 Kč je doprava ZDARMA! V den doručení Vás kurýr kontaktuje a upřesní čas doručení. U služby PPL je v krajských městech a v Praze možné i večerní doručování od 17:00 do 21:00 hod. Řidiči PPL jsou vybaveni platebními terminály, pro případ, že u sebe nemáte potřebnou hotovost, nebo požadujete platbu kartou. 
!PPL doručuje i v sobotu, proto budou páteční balíky doručovány v tento den (pokud se předání neuskuteční, budou doručovány v pondělí). Pokud si nepřejete doručování v sobotu, prosíme o info v objednávce (nepřijdete tak o dva možné pokusy doručení balíku)!

 

Česká pošta balík Do ruky

Do druhého pracovního dne Vám doručíme objednávku Českou poštou (Balík do ruky). Dopravné pro objednávky do ceny 1 900 Kč činí 145 Kč (+35 Kč v případě dobírky), pro objednávky nad 1 900 Kč je doprava ZDARMA!. Samozřejmostí je SMS a E-mail avizace o změně stavu zásilky. V případě nezastižení bude objednávka uložena na nejbližší poště. Máte možnost požádat o opakované doručení zásilky.

 

Výdejní místa HeurekaPoint (Uloženka.cz)

Ve spolupráci s největším srovnávačem cen Heureka.cz nabízíme možnost odebrat výrobky na vybraných výdejních místech HeurekaPoint. Zapomeňte na pošty s krátkou otevírací dobou, kurýra bez drobných nazpět i na přepravou poškozené balíčky. Jednoduše si vyberte výdejní místo, které máte nejblíže, zboží si vyzvedněte cestou z práce a zaplaťte klidně až při převzetí. Otevírací doba je na řadě míst do večera a místy i o víkendech. Služba je zpoplatněna 75 Kč. Hmotnost objednávky je omezena na maximálně 15 kg a minimální hodnota objednávky na 200,- Kč. Při platbě v hotovosti účtován poplatek 20 Kč.

 

 

Záslání na Slovensko

SK - HeurekaPoint (Uloženka)
PPL Export Slovensko do 15 kg

 

Platba


Dobírkou

Peníze zaplatíte při převzetí zboží - Česká pošta, PPL, Uloženka.

 

Bankovním převodem

Jakmile odešlete objednávku, obdržíte e-mailem fakturu, obsahující veškeré potřebné informace pro provedení platby.  Jakmile nám budou Vámi zaslané peníze připsány na účet zboží ihned odešleme. O průběhu budete informování e-mailem.

 

Hotově

(osobní odběr na provozovně nebo ve výdejním místě Uloženka)

Vyčkejte prosím na e-mailové či SMS oznámení, že je zboží pro Vás připraveno k odběru. 
(Není možné platit platební kartou na pobočce).

 

Platební kartou (on-line platební bránou GoPay)

Přijímáme karty VISA Electron, VISA, Maestro, MasterCard. Nejlepší způsob, jak zaplatit online - peníze jsou narozdíl od bankovního převedeny okamžitě. Pokud se držitel platební karty/zákazník rozhodne k platbě za vybrané zboží využít platební kartu, vyplní údaje o platební kartě na platební stránce společnosti GoPay, která zajistí bezpečný zakódovaný přenos dat a nám pouze sdělí výsledek autorizace a dá tím pokyn k vyřízení objednávky. Údaje platební karty jsou zadávány přímo zpracovatelské bance. Obchod nemá přístup k údajům platební karty. 

UložitUložit