Eheim 3581 automatické krmítko

Nové, vylepšené automatické krmítko od EHEIMU, které vyřeší Váš problém s tím, kdo se postará o rybičky třeba během dovolené. Kompaktní automatické krmítko je poháněno bateriemi, které jsou součástí balení. Aktivně ventilovaný zásobník na krmivo se postará o to, aby krmivo zůstalo suché. Pomocí jednoduchého programovaní určíte dobu krmení. Programování umožňuje také uvolnění dvojité dávky krmiva.

krabice Skladem v Olomouci (3 ks)
Kdy bude zboží u Vás? otaznik
Osobní odběr 26.1.2021
Rozvoz do 20 km 29.1.2021
PPL (pouze ČR) 26.1.2021
Česká pošta - Balík Do ruky 27.1.2021
Uloženka ČR 28.1.2021
PPL Export Slovensko do 5 Kg 29.1.2021
Uloženka SK 29.1.2021
+
-
1 199,00 Kč

Přiložené soubory
Výrobce: Eheim
Kód zboží: EHE001

Mít milé sousedy je pěkná věc. Ale opravdu chcete svěřit své akvárium během Vaší dovolené někomu, kdo se v této problematice vůbec nevyzná? Máme pro Vás lepší řešení:

Automatické krmítko EHEIM zajistí pravidelné krmení Vašich ryb!

Můžete si tak v klidu vychutnávat nejkrásnější týdny roku. Doma je vše v pořádku. Samozřejmě existují i další problémy, jako je např. zalévání květin, ovšem to už je jiná otázka.

Kompaktní automatické krmítko EHEIM je poháněno bateriemi, které jsou součástí balení. Aktivně ventilovaný zásobník na krmivo se postará o to, aby krmivo zůstalo suché až do poslední vločky. Pomocí srozumitelného programovaní určíte, kdy obyvatele Vašeho akvária „pozvete ke stolu“. Programování umožňuje také uvolnění dvojité dávky krmiva. Jednoduchým stiskem tlačítka lze kdykoliv dopřát rybám „svačinu“. Varovný systém Vás v pravý čas informuje, pokud začnou docházet baterie.

Novinka: tlačítka jsou nyní chráněna před vystřikující vodou.

Novinka: včetně držáku pro nezakrytá akvária a terária. Vhodné také pro nanoakvária.

Objem krmítka je cca 100 ml.

 

  • Obsah balení: 1 ks Eheim 3581 automatické krmítko