Sera Vipagran 250 ml

(měkké granule)

Sera VipaGran je spolehlivé základní krmivo pro všechny okrasné ryby. Měkký granulát pro všechny okrasné ryby.

krabice Skladem v Olomouci (2 ks)
Kdy bude zboží u Vás? otaznik
Osobní odběr 9.3.2021
Rozvoz do 20 km 12.3.2021
PPL (pouze ČR) 9.3.2021
Česká pošta - Balík Do ruky 10.3.2021
PPL Export Slovensko do 5 Kg 12.3.2021
+
-
169,00 Kč
Výrobce: Sera
Kód zboží: SER087

Sera vipagran je spolehlivé základní krmivo pro všechny okrasné ryby, které hledají potravu ve středních vrstvách vodního sloupce. Díky šetrnému zpracování zůstanou cené látky BIO-VIP formule a použité suroviny obsaženy (omega mastné kyseliny, betaglukany, astaxantin, esenciální aminokyseliny, vitamíny, minerály, stopové prvky, sekundární rostlinné látky a další). Potřeby Vašich ryb budou optimálně a přirozeně splněny. Výsledkem jsou nádherné barvy, zdravý růst, silný imunitní systém a vitalita. Obzvláště měkký a přitom stabilní granulát pomalu klesá a zůstává dostatečně dlouho ve střední zóně vody, kde ho ryby zcela přijmou. Voda není zbytečně zatěžována.

Obsahuje řasu Spirulina

Více info v kartě "Vlastnosti"

Balení  250 ml (80 g)
Balení 10 000 ml (10 litrů / 3 kg)


Kompletní krmivo pro akvarijn ryby - návod k použití:

- Krmnte několikrát denně v malých dávkách jen tolik, kolik ryby během měkolika minut spotřebují.

Při neporušeném obalu a správném skladování v suchu a temnu výrobce zaručuje plnohodnotnou kvalitu krmiva nejméně po dobu: viz. datum trvanlivosti. Výrobní šarže: viz razítko.
Sladovat v chladu a temnu!

 

 • Dezinfekční látky:

  Složení:
  kukuřičný škrob, pšeničný lepek, rybí moučka, pšeničná mouka, rybí tuk, pivní kvasnice, spirulina, pšeničné klíčky, byliny, vojtěška, kopřivy, gamarusi, mořské řasy, petržel, paprika, špenát, karoten, moučka z mušlí, česnek...

  Deklarované jakostní znaky:
  bílkoviny 40,4%
  tuky 8,7%
  vláknina 3,4%
  vlhkost 6,1%
  popílek 4,0%

  Přídavné látky:
  vitamíny a provitamíny
  barviva (sváleno EU)

  MĚKKÉ GRANULE

  Imunitní systém ochrany ryb

  VIP koncept– lepší přirozená ochrana pro vaše fantastické ryby 
  Imunitní systém ryb lze posílit např. přidáním betaglucanu (výtažek z kvasnic) – náchylnost ryb vůči nemocem se takto sníží, ryby žijí zdravěji a zvyšuje se délka žití. Vybarvení ryb se zvýší přidáním určitých rostlin jejichž sekundární látky působí positivně i na celou výměnu látkovou ryb. Známé dlouhé řetězce nenasycených mastných kyselin Omega-3- a 6 působí positivně především na buněčné membrány buněk nervů, srdce a oběhového systému. Jako základní mastné kyseliny musí být přijímány v rostlinné a živočišné výživě a jsou obsaženy v krmivech sera.
  Pomocí vitamínů, které slouží jako katalysátory při látkové výměně ryb, a které speciálně mícháme, dosáneme lepších výsledků než s hotovými preparáty, které používají ostatní výrobci.

 • Datum spotřeby: Uvedeno na obale rok(y)